Aiwa 50QS8503UHD LED TV
Aiwa
Aiwa 50QS8503UHD
499,-
50 inch (127 cm)
4K Ultra HD
50 Hz
Android
Productinformatieblad
Energielabel
Online uitverkocht
Aiwa 50QS8503UHD
30 dagen bedenktijd
Gratis retourneren
499,-
Betaal in 3 termijnen
Aanbevolen combinatie
Maak je bestelling compleet
Aiwa 50QS8503UHD
Aiwa 50QS8503UHD
Meestal
597,98
5% korting op de accessoires
Productomschrijving
Slimme functies met Android TV
Uitstekende connectiviteitsopties
Krachtig geluid met Dolby Audio
Voor een meeslepende audio-ervaring is deze TV voorzien van het Dolby Audio-systeem en ondersteunt het Dolby Atmos. De twee ingebouwde luidsprekers leveren elk 12W RMS, wat zorgt voor helder en krachtig geluid dat je kijkervaring compleet maakt.
Stijlvol en functioneel ontwerp
Belangrijkste specificaties op een rij
  • Scherm: 50-inch QLED 4K Ultra HD (3840x2160)
  • Besturingssysteem: Android TV met Google Assistant
  • Ingebouwde apps: Netflix, Prime Video, YouTube
  • Connectiviteit: Wi-Fi, Bluetooth, 3x HDMI, LAN (RJ-45), digitale audio-uitgang (optisch)
  • Audio: Dolby Audio, Dolby Atmos, 2x12W RMS luidsprekers
Specificaties
  • EAN
  • Algemeen
  • Merk
    Aiwa
  • Introductiejaar
    2023
  • Beeldscherm
  • Schermdiagonaal
    50 inch (127 cm)
  • Schermtype
    LED
  • Aanbevolen kijkafstand
    1,5 tot 3 meter
  • Beeldscherpte
    4K Ultra HD
  • Verversingssnelheid
    50 Hz