BoXXer

Onze winkels

Persoonlijk advies nodig? Dat kan! Met 11 winkels verdeeld over Nederland is er altijd een BoXXer winkel in de buurt. 

Direct naar jouw BOXXER winkel

BoXXer Almelo
Nu gesloten
Woonboulevard 34, 7606 JA Almelo
0546 - 540 995almelo@boxxer.nl
XXL-Store
BoXXer Doetinchem
Nu gesloten
Dr. Huber Noodtstraat 71, 7001 DV Doetinchem
0314 - 845 904doetinchem@boxxer.nl
BoXXer Echt
Nu gesloten
Ursulinenstraat 18, 6101 DP Echt
0475 - 850 557echt@boxxer.nl
BoXXer Emmen
Nu gesloten
Noorderplein 4,8, 7811 MA Emmen
0591 - 613 561emmen@boxxer.nl
BoXXer Geleen
Nu gesloten
Salmstraat 66a, 6161 EN Geleen
046 - 888 6542geleen@boxxer.nl
BoXXer Gieten
Nu gesloten
Stationsstraat 21, 9461 GP Gieten
0592 - 868 086gieten@boxxer.nl
BoXXer Krommenie
Nu gesloten
Zuiderhoofdstraat 41, 1561 AJ Krommenie
075 - 622 9692krommenie@boxxer.nl
BoXXer Oss
Nu gesloten
Wethouder van Eschstraat 276, 5342 AV Oss
0412 - 849 581oss@boxxer.nl
BoXXer Tilburg
Nu gesloten
Bosscheweg 253, 5013 AB Tilburg
013 - 820 0943tilburg@boxxer.nl
XXL-Store
BoXXer Veendam
Nu gesloten
Kerkstraat 48, 9641 AT Veendam
0598 - 470 320veendam@boxxer.nl
BoXXer Waalwijk
Nu gesloten
Grotestraat 282, 5142 CC Waalwijk
0416 - 700 777waalwijk@boxxer.nl
BoXXer Winterswijk
Nu gesloten
Europark 20, 7102 AM Winterswijk
0543 - 535 099winterswijk@boxxer.nl
XXL-Store