Blaupunkt 50QBG6000S QLED TV
Blaupunkt
Blaupunkt 50QBG6000S
399,-
50 inch (127 cm)
4K Ultra HD
50 Hz
Google TV
Productinformatieblad
Energielabel
Tijdelijk niet op voorraad
Blaupunkt 50QBG6000S
30 dagen bedenktijd
Gratis retourneren
399,-
Betaal in 3 termijnen
Aanbevolen combinatie
Maak je bestelling compleet
Blaupunkt 50QBG6000S
Blaupunkt 50QBG6000S
Meestal
438,98
5% korting op de accessoires
Productomschrijving
De Blaupunkt 50QBG6000S is een moderne 50 inch QLED 4K Smart TV die krachtige beeldtechniek combineert met slim gebruiksgemak. Dit model is gemaakt voor wie films, series en games intens wil beleven, zonder ingewikkelde instellingen. Dankzij QLED, Google TV en ondersteuning voor Dolby Vision en Dolby Atmos geniet je van helder beeld, rijk geluid en directe toegang tot al je favoriete apps. Wil je een 50 inch QLED TV kopen die compleet en toekomstgericht is, dan is dit een zeer aantrekkelijke keuze.
QLED 4K beeld met hoge helderheid
Meer diepte met HDR10 en Dolby Vision
Google TV als centraal entertainmentplatform
Ruimtelijk geluid met Dolby Atmos
Klaar voor gaming en externe apparatuur
Belangrijkste kenmerken en voordelen
  • QLED 4K UHD scherm, 3840 x 2160 pixels: scherp beeld met rijke kleuren en hoog contrast
  • Helderheid 330 cd per vierkante meter: goed zichtbaar beeld, ook bij daglicht
  • HDR10 en Dolby Vision: meer detail in lichte en donkere scènes
  • Google TV met Chromecast en spraakbediening: snelle toegang tot apps en content
  • Geluid 2 x 10 W met Dolby Atmos: ruimtelijk en helder geluid
  • 3x HDMI 2.1 en uitgebreide tuners: klaar voor consoles en digitale tv
Specificaties
  • EAN
  • Algemeen
  • Merk
    Blaupunkt
  • Introductiejaar
    2025
  • Beeldscherm
  • Schermdiagonaal
    50 inch (127 cm)
  • Schermtype
    QLED
  • Beeldscherpte
    4K Ultra HD
  • Verversingssnelheid
    50 Hz